Meta’nın Twitter rakibi uygulaması Threads, web’de kısa süreliğine yayına girdi! Büyük gün ise yarın…

Okunma Sayısı 3 Meta’nın Instagram temelli Twitter rakibi uygulaması Threads gündemden düşmüyor. Uygulamanın nasıl olacağı ve Twitter’ın yerini alıp almayacağı merak ediliyor. Ekran görüntüleri, Twitter’a benzer bir arayüzü olduğunu gösteren..

Meta’nın Twitter rakibi uygulaması Threads, web’de kısa süreliğine yayına girdi! Büyük gün ise yarın…
Yayınlanma: Güncelleme: 40 views

Meta’nın Instagram temelli Twitter rakibi uygulaması Threads gündemden düşmüyor. Uygulamanın nasıl olacağı ve Twitter’ın yerini alıp almayacağı merak ediliyor. Ekran görüntüleri, Twitter’a benzer bir arayüzü olduğunu gösteren Threads’in 6 Temmuz’da yani yarın ise kullanıma açılması bekleniyor.

THREADS WEB’DE BİRKAÇ SAATLİĞİNE GÖRÜLDÜ

Instagram’ın Twitter rakibi yeni Threads uygulamasının 6 Temmuz’a kadar kullanıma sunulması beklenmiyordu ancak The Verge’ün haberine göre, platformun web arayüzü bugün herkesin keşfetmesi adına birkaç saatliğine yayına alındı.

Böylece yarın iOS’ta ve muhtemelen Android’de de yayınlanacak olan Threads uygulamasının tamamından neler beklenebileceğine dair erkenden bir bakış atılmasının sağlanmış olduğu belirtildi.

threads2

Meta’nın birkaç saat sonra profilleri çevrimdışı hale getirdiği ifade edildi.

The Verge, web uygulamasını kullanarak Meta CEO’su Mark Zuckerberg’in ilk thread’ine ve Netflix, Gary Vee ve Instagram dahil olmak üzere diğer birçok marka ve içerik oluşturucuya erişebildiğini söyledi.

Aynı zamanda, Instagram başkanı Adam Mosseri’nin halihazırda yaklaşık 2.500, Zuckerberg’in ise 2.000’den az takipçisinin olduğu bilgisini verdi.

THREADS’E ERKEN ERİŞİM SAĞLAYAN BAZI İÇERİK OLUŞTURUCULAR

Alessandro Paluzzi ise erken erişim sağlayan bazı marka ve içerik üreticilerini keşfetti.

Paluzzi’nin attığı tweet’e göre Threads’e erken erişim sağlayan bazı içerik oluşturucular şöyle sıralandı:

  • Mark Zuckerberg (@zuck) #1
  • Adam Mosseri (@mosseri) #2
  • Lauren Godwin (@laurengodwin) #214
  • Adam Waheed (@adamw) #242
  • Joana Jamil (@joana.jamil) #607
  • Wonho Chung (@wonhochung #647
  • Gabriella Karefa-Johnson (@gabriellak_j) #725
  • Luke Meagher (@hautelemode) #913
  • Ashley Graham (@ashleygraham) #920
  • Eric Nam (@ericnam) #978
  • Michael Le (@justmaiko) #992
  • Madison Werner (@madisonwerner) #1017
  • Naomi Gleit (@naomigleit) #1128
  • Don Allen Stevenson III (@donalleniii) #1132
  • Parker Kit Hill (@parkerkithill) #1408
  • Shabaz Says (@shabazsays) #1654
  • Alan Chikin Chow (@alanchikinchow) #1661
  • Fadlan Halao Thamrin (@halaofadlan) #1794
  • Maria Rahajeng (@mariarahajeng) #1866
  • Elizabeth Rahajeng (@elizrahajeng) #1895
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
iPhone 15 serisiyle ilgili çarpıcı iddia! Batarya kapasiteleri...iPhone 15 serisiyle ilgili çarpıcı iddia! Batarya kapasiteleri…
Ve İmamoğlu düğmeye bastı! İnternet sitesinden yayınlandıVe İmamoğlu düğmeye bastı! İnternet sitesinden yayınlandı
Antalya'da 27 çocuğa cinsel istismar! Mahkeme hiçbirine acımadıAntalya’da 27 çocuğa cinsel istismar! Mahkeme hiçbirine acımadı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.